Volné pozice pro zkušené odborníky

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

At PwC Technology we provide best-in-class Advisory and Consulting services to the leading companies within the Finance & Banking sector, Telco, Utility, e-Gaming or Automotive.

Do you strive to bring a positive change by improving and innovating the way in which businesses operate? Start your professional career in Consulting and rapidly increase your knowledge and skills by taking part in delivering innovative Business and Technology solutions to some the most high profile clients in the CZ and CEE region.

Co od Vás potřebujeme:

- Vysokoškolské vzdělání
- Předchozí zkušenost v roli Product Ownera alespoň 2 roky
- Znalost agilní metodiky
- Schopnost vyslyšet přání uživatelů a proměnit je do byznys příležitostí a dalších akcí
- Proaktivní osobnost s analytickým myšlením
- Dobrou schopnost prezentace a argumentace
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Co bude Vaší náplní práce:

- Plánování a prioritizace produktového backlogu;
- Definovat vizi a roadmapu; budete neustále hledat příležitosti pro rozvoj
- Definice user stories a akceptačních kritérií
- Převádění nápadů a požadavků ve smyslplnou funkcionalitu pro uživatele
- Úzká spolupráce s vývojovým týmem a všemi zainteresovanými stranami (product management, atd)

Co u nás získáte:

- Možnost pracovat na zajímavých projektech s mezinárodním přesahem
- Podporu a zázemí mezinárodní firmy se start-up kulturou
- Přátelské prostředí a možnost sdílení know how v rámci týmů
- Zajímavé finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů
- Vzdělávání a rozvoj na míru dle individuálních požadavků

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Technologie

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Monika Krkošková

Monika Krkošková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bitek

Barbora Bitek

Internal Services recruitment, PwC Česká republika