Volné pozice pro absolventy

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Konzultant/ka (tým Management consulting pro fin. instituce)

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Zakládání banky, příprava nové strategie a její zavedení v úzké spolupráci s klientem, implementace nového systému na prodej úvěrů, inovace bankovních produktů – k tomu všemu se u nás dostaneš. V týmu Financial Services se určitě nudit nebudeš – žádný projekt u nás není stejný. Mezi naše klienty patří finanční instituce, které vidíš okolo sebe každý den, např. banky, pojišťovny, fondy a další organizace působící ve finančním sektoru.

Pokud se ti tento segment líbí, začni s námi – jako konzultant/ka se budeš se učit od těch nejlepších!

Co od tebe očekáváme?

 • Vysokoškolské vzdělání, ideálně obor zaměřený na ekonomii/finance/bankovnictví
 • Zájem o bankovnictví a finanční sektor; chuť působit v tomto oboru 
 • Plynulou znalost českého a anglického jazyka – znalost ruského jazyka je výhodou
 • Výborné komunikační dovednosti
 • Schopnost adaptace v dynamickém prostředí
 • Schopnost rozvíjet a udržovat dobré vztahy s třetími stranami
 • Zodpovědnost, pečlivost
 • Ochotu cestovat
 • Pozitivní přístup a nadšení pro osobní růst

Tvé možné projekty:

Říkají ti něco pojmy KYC, AML a Transaction monitoring?

Např. transaction monitoring je například nezbytným procesem zabezpečení proti praní peněz a prevenci podvodů v bankovním prostředí a je součástí vytvoření a spuštění efektivního programu KYC. To všechno spolu budeme dělat, a to v zajímavém a měnícím se prostředí bank a finančních institucí.

Jeden projekt pro tebe už máme připravený, jedná se o projektu právě v oblasti transaction monitoringu pro nadnárodní bankovní a finanční skupinu. Další projekty bychom spolu pořešili dle potřeby, preferencí a zájmů.

Co Ti můžeme nabídnout:

 • Zajímavé projekty v perspektivním segmentu, získání zkušeností s mezinárodními klienty
 • Rychlý osobní rozvoj a profesní růst
 • Odpovídající finanční ohodnocení, sám/a si vybereš, jestli chceš přesčasové hodiny proplatit nebo si vzít náhradní volno, široký benefitní systém
 • Systematický vzdělávací proces podporující profesní a osobní rozvoj
 • Příjemné a atraktivní pracovní prostředí na Pankráci, špičkový notebook, iPhone

Ochrana osobních údajů pro žadatele o zaměstnání: https://www.pwc.com/cz/cs/kariera-dnes/ochrana-osobnich-udaju.html

Privacy Statement for Recruitment Applicants: https://www.pwc.com/cz/en/kariera-dnes/ochrana-osobnich-udaju.html

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Poradenství

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Monika Krkošková

Monika Krkošková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bitek

Barbora Bitek

Internal Services recruitment, PwC Česká republika