Volné pozice pro absolventy

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Rok na pozici Audit Analytika v PwC ti dá mnohem víc než jakákoliv přednáška na VŠ. Budeš pracovat pro největší české i zahraniční klienty z velké škály odvětví (automotive, retail, IT, bankovnictví...). Poznáš, jak funguje jejich byznys i vnitřní firemní procesy. To všechno s týmem špičkových profesionálů, od kterých se toho hodně naučíš. Možná se budeš divit, ale panuje u nás přátelská atmosféra a taky máme smysl pro humor.

První rok na pozici Audit Analytika

 • Čekají tě první klienti, projekty a koučování on-the-job od seniornějších kolegů v týmu.
 • Budeš spolupracovat se zaměstnanci klientů (účetní, HR, finanční ředitel), od kterých budeš získávat informace a ověřovat je.
 • Začneš auditovat finanční výkazy (kontrola účetních výkazů, inventury aj.).

Výhody práce Audit Analytika v PwC

Budeme tě brát vážně od prvního dne. Staneš se plnohodnotným členem týmu. Dostaneš k dispozici špičkovou techniku. Během auditní sezóny si mákneš, ale pak bude jen na tobě, jestli si necháš přesčasy proplatit nebo si místo toho vezmeš náhradní volno a vydáš se na cestu kolem světa.

 • Koncentrovaná zkušenost a rychlý kariérní růst. Může ti to znít jako fráze, ale tak to skutečně je.
 • Do 2-3 let mzda 52 000 Kč plus placené přesčasy. Reálně si tedy vyděláš daleko víc.
 • Možnost v budoucnu pracovat na zahraniční pobočce PwC.
 • Placené volno 22 dní a den dovolené navíc na konci roku. 3 sick days.
 • Dostaneš špičkový Ultrabook a iPhone.
 • Multisport karta a benefit program, který můžeš využít na dovolenou, sport, koncerty, vzdělávání, zdraví... Prostě na to, co tě baví.
 • Podpora dalšího vzdělávání: placené certifikace ACCA, následně možnost KAČR, business skills a mnoho dalších školení a workshopů. Platíme technické certifikace i čas, který ztrávíš jejich studiem.
 • Pravidelná zpětná vazba na tvojí práci a konzultace s koučem, se kterým můžeš řešit svůj další rozvoj i kariérní směr.

Co bys s námi měl/a mít společného?

 • Právě jsi ukončil/a bakalářské/magisterské vzdělání nebo jsi v posledních 2 letech ukončil/a VŠ vzdělání – a to nejen v ekonomickém oboru.
 • Máš logické myšlení a analytické schopnosti.
 • Nevadí ti, že audit je sezónní práce. Vyšší nasazení v zimě je odměněno větším volnem v létě.
 • Počítáš s tím, že na projektech se pracuje v kancelářích klientů.
 • Domluvíš se anglicky a nebojíš se tuhle schopnost použít.

Co dál?

Stačí, když vyplníš pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. V první fázi tě čekají online testy, pokud jimi projdeš, pozveme tě na assessment centrum. V případě, že si plácneme, nastoupíš k nám v únoru 2021.

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Audit

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Monika Krkošková

Monika Krkošková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bitek

Barbora Bitek

Internal Services recruitment, PwC Česká republika