Volné pozice pro absolventy

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Specialista kompetenčního centra

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

O pozici:

Čerstvě otevřené Kompetenční centrum auditu v Ostravě nabízí nové možnosti uplatnění v naší společnosti. Budete pracovat pro největší české i zahraniční klienty z velké škály odvětví (automotive, retail, IT, bankovnictví...). Poznáte, jak funguje jejich byznys i vnitřní firemní procesy. To všechno s týmem kolegů, kteří se budou učit spolu s Vámi od špičkových profesionálů.

Co u nás budete dělat:

· Nástup leden/únor 2020, účastí na vybraných zakázkách budete mít možnost zažít auditorskou práci přímo v terénu jako pozorovatel
· Čekají Vás první klienti, projekty a koučování od seniornějších kolegů.
· Budete v kontaktu s auditními týmy, ale také s klienty, vše v kanceláři bez nutnosti cestování
· Začnete auditovat vybrané části účetních výkazů.

Koho hledáme:

· Máte ukončené SŠ vzdělání a praxi v účetnictví nebo jste absolvent vysoké školy ekonomického směru.
· Máte logické myšlení a rádi se učíte novým věcem.
· Nebojíte se nových technologií a jejich používání.
· Ovládáte anglický jazyk na komunikační úrovni a rádi ho užijete v praxi.

Co nabízíme:

· Postupný kariérní růst v žebříčku Kompetenčního Centra.
· Nadprůměrné mzdové ohodnocení.
· 22 všedních dní dovolené, navíc 1 den volna mezi vánočními svátky a 3 sick days
· Multisport karta a benefit program, který můžete využít na to, co Vás baví (wellnes, cestování, stravenky)
· Počítač a iPhone
· Pravidelná zpětná vazba na Vaši práci, možnost vzdělávání.

Co dál?

Výběrové řízení běží právě teď. Stačí, když vyplníte pár informací o sobě a my se Vám po novém roce ozveme. V první fázi Vás čekají online testy, pokud jimi projdete, pozveme si vás na assessment centrum, které je závěrečným kolem výběrového řízení.

Lokalita: Zámecká 488/20, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Oddělení služeb: Audit

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Monika Krkošková

Monika Krkošková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bitek

Barbora Bitek

Internal Services recruitment, PwC Česká republika