Volné pozice pro zkušené odborníky

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Senior specialista B2B marketingu

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Kariéra v týmu Marketing Communications & Business Development v rámci Internal Firm Services Ti poskytne možnost podílet se na upevnění postavení značky PwC na trhu a tím podpořit dlouhodobý růst výnosů společnosti. Budeš se soustředit na navrhování, vývoj a implementaci komunikačních programů a mediálních akcí s cílem propagovat služby PwC.

Do týmu marketingové komunikace hledáme zkušeného kolegu či kolegyni, který/á nám pomůže v rozvoji aktivit B2B marketingu, nebude se bát zkoušet dělat věci jinak a bude vždy hledat efektivní řešení.

Co přesně je náplní práce?

 • aktivně se podílet na tvorbě kampaní pro B2B marketing
 • realizovat B2B kampaně samostatně i v týmu
 • využívání CRM nástrojů Salesforce a Eloqua, analytika Google a Adobe Analytics
 • příprava direct emailingových a online kampaní
 • supervize / tvorba podkladů pro content marketing
 • řízení a optimalizace online kampaní – LinkedIn, search platformy, SEO

Co bude na pozici potřeba?

 • zkušenosti s realizací B2B kampaní (alespoň 2 roky)
 • znalost práce se CRM nástroji (výhodou Salesforce, Eloqua)
 • znalost principů automatizace marketingových činností
 • orientace v online marketingu na úrovni realizace kampaní
 • schopnost pracovat s texty v českém a anglickém jazyce

Co u nás úspěšný kandidát získá?

 • možnost vymýšlet a realizovat B2B kampaně od začátku až do konce
 • nadstandardní odměnu a atraktivní benefity v závislosti na zkušenostech
 • možnost dalšího vzdělávání a osobního i profesionálního růstu
 • fajn kolegy a přátelský tým
 • stabilní a zároveň neformální prostředí mezinárodní společnosti

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Interní služby

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Monika Krkošková

Monika Krkošková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika