Volné pozice pro zkušené odborníky

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Employer Branding Senior koordinátor/ka

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Marketingový přístup k HR není žádnou novinkou. V PwC budujeme employer brand autenticky a s velkou péčí jak navenek, tak vůči našim kolegům ve firmě. Láká tě získat možnost podílet se na employer branding strategii jedné z firem Velké 4 a svými nápady ji reálně ovlivnit? Marketingově podporujeme recruitment akce, realizujeme s agenturami náborové kampaně, pečujeme o kariérní stránky, monitorujeme efektivitu komunikačních kanálů v rámci recruitmentu a mnoho dalšího!

Pokud již máš zkušenosti s interním či agenturním budováním brandu atraktivního zaměstnavatele, je tato pozice určena třeba právě pro tebe. Náš marketingový dynamický tým se těší na inspirující, odhodlanou a strukturovanou osobnost.

Co u nás budeš dělat?

Staneš se hlavním marketingovým partnerem pro HR oddělení, tvojí zodpovědností bude:

 • Marketingová podpora recruitment akcí. Od promýšlení vizuální identity PwC na kariérních veletrzích nebo akcích pro studenty, přes komunikační kanály až po vyhodnocení jejich efektivity.
 • Marketingová záštita recruitment a dalších akcí z pozice projektového manažera. Budeš vytvářet harmonogram a plán projektu za tým marketingu (kreativa, web, soc. sítě, promo, exekuce, vyhodnocení atd.), nastavovat a hlídat deadliny, nést odpovědnost za výstupy.
 • Koordinace náborových kampaní. Spolupráce s externí agenturou (briefing, debriefing, kreativa interní proces, budget, zpracování, vyhodnocení).
 • Péče a rozvoj kariérních stránek PwC. Od aktualizace fotek, textů po nové podstránky.
 • Sem tam je potřeba připravit texty pro web, inzerát nebo leták.
 • Spolu s HR kolegy budeš mít na starosti monitoring efektivity komunikačních kanálů v rámci recruitmentu. Protože bez dat se v dnešní době neobejdeme.
 • Budeš důležitým komunikačním článkem pro naše kolegy z regionálního CEE EB Hubu.
 • Tvojí odpovědností bude také organizace a podpora pravidelných strategických schůzek v rámci agendy employer brandingu. Budeš mít tak možnost ovlivnit EB na strategické úrovni.

Co bys měl/a mít za sebou, aby se ti u nás dobře pracovalo?

 • Minimálně dvouletou praxi v oblasti employer brandingu. Vítáme také zkušenost z oblasti HR nebo projektového řízení.
 • Selský rozum, umíš prioritizovat a také přistoupit na kompromis, když je to potřeba.
 • Svěřenou agendu řešíš koncepčně, pečlivě a zodpovědně.
 • Přehled o nástrojích online marketingu.
 • Práce v týmu je u nás na denním pořádku, hledáme proto týmového hráče, který pracuje strukturovaně, umí komunikovat jasně a srozumitelně.
 • Rád/a hledáš souvislosti nejen v datech - Excel ti není cizí a zvládneš víc než sumu.
 • Přehled o novinkách v oboru, sleduješ trendy i konkurenci. Díky tvým nápadům se budeme posouvat.

Co u nás získáš?

 • unikátní možnost seberealizace v moderním segmentu komunikace
 • možnost reálně ovlivnit strategii employer brandingu PwC a uplatnit své nápady
 • perspektivu dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu
 • nadstandardní odměnu a atraktivní benefity formou cafeterie
 • přátelský tým inspirativních marketingových, HR a dalších profesionálů
 • stabilní a zároveň neformální prostředí prestižní mezinárodní společnosti

Zaujala tě naše nabídka? Dej nám o sobě vědět a probereme společně bližší info!

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Interní služby

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Monika Krkošková

Monika Krkošková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika