Volné pozice pro absolventy

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Junior Specialista kompetenčního centra - IT audit

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

V PwC se zabýváme auditorskými, daňovými, právními a poradenskými službami. Daří se nám a hledáme mezi sebe nové inspirativní kolegy a kolegyně.

O pozici:

Nedávno otevřené Kompetenční centrum auditu v Ostravě nabízí nové možnosti uplatnění v naší společnosti. Budete pracovat pro největší české i zahraniční klienty z velké škály odvětví (automotive, retail, IT, bankovnictví...). Poznáte, jak funguje jejich byznys i vnitřní firemní procesy.

Co u nás budete dělat:

· Připojíte se v průběhu léta 2021, účastí na vybraných zakázkách budete mít možnost zažít auditorskou práci přímo v terénu jako pozorovatel.

· Čekají vás první klienti, projekty a koučování od seniornějších kolegů.

· Budete v kontaktu s auditními týmy, ale také s klienty.

· Začnete testovat IT prostředí jednotlivých klientů

· Vše z pohodlí kanceláře (brzy už na nové adrese v Office Parku Nová Karolina) a v přátelském kolektivu.

Koho hledáme:

· Máte ukončenou minimálně SŠ a zajímáte se o IT (databáze, operační systémy).

· Líbí se vám práce s novými technologiemi.

· Nebojíte se mluvit anglicky, i když třeba občas uděláte chybu.

· Logické myšlení je vaší silnou stránkou.

Co nabízíme:

· Postupný kariérní růst v žebříčku Kompetenčního Centra.

· Nadprůměrné mzdové ohodnocení.

· 22 všedních dní dovolené plus 4 dny navíc.

· Bohatý benefit program, který můžete využít na to, co vás baví.

· Počítač a iPhone

· Pravidelnou zpětnou vazbu na vaši práci a možnost vzdělávat se.

Co dál?

Výběrové řízení běží právě teď. Stačí, když vyplníte pár informací o sobě a my se Vám co nejdříve ozveme. V první fázi Vás čekají online testy, pokud jimi projdete, pozveme si vás na assessment centrum, které je závěrečným kolem výběrového řízení. Aktuálně vše probíhá online.

Lokalita: Zámecká 488/20, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Oddělení služeb: Audit

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Petra Vetríková

Petra Vetríková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika