Volné pozice pro absolventy

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Konzultant/ka v oddělení mezinárodního zdanění

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Co obnáší práce v daňovém oddělení?

 • Zabýváme se oblastí daňového poradenství a pracujeme pro přední české a mezinárodní klienty.
 • Během prvního roku v PwC projdeš intenzivním tréninkem a začneš studovat Tax Academy, kde porozumíš základním principům a aktuálním postupům v oblasti české i mezinárodní daňové praxe.

Do oddělení mezinárodního zdanění fyzických osob hledáme čerstvého či nastávajícího absolventa, který má chuť získávat zkušenosti v týmu špičkových profesionálů. Čekají tě první klienti, projekty a bezprostřední zapojení do práce seniornějších kolegů v týmu.Chceš vědět, na čem budeš pracovat, pokud se staneš součástí týmu mezinárodního zdanění fyzických osob?

 • Zapojíš se do projektů v oblasti mezinárodního zdanění, sociálního a zdravotního pojištění

Budeš spolupracovat s kolegy z dalších kanceláří PwC na globálních projektech i v rámci lokálních PwC týmů. Proto využiješ angličtinu na denní bázi.
Staneš se součástí mladého a přátelského týmu, který se stále učí novým věcem.
Nemáš zkušenosti z oblasti daní? Nevadí, všechno tě naučíme.

Co ti v PwC nabízíme?

Budeme tě brát vážně od prvního dne. Staneš se plnohodnotným členem týmu.

 • Budeš získávat nové vědomosti, zkušenosti a dovednosti díky zajímavým projektům se zkušenými kolegy.
 • Systematický profesní a osobní rozvoj (Tax Academy, Data Analytics Academy, profesní kvalifikace zkoušky daňového poradce, široký výběr školení soft skills atd.). 8 týdnů pro profesní rozvoj a vzdělávání.
 • Práce pro přední české i mezinárodní společnosti. Bude to výzva a spoustu se toho naučíš a zjistíš, jak to chodí v řadě různých společností, které znáš ze svého okolí.
 • Možnost v budoucnu pracovat na zahraniční pobočce PwC.
 • 27 dní placeného volna a 2 dny dovolené navíc na konci roku, 3 sick days. Vzdělávání a Away Days (team building, ski weekend apod.).
 • Dostaneš špičkový Ultrabook a iPhone 8 s neomezeným tarifem.
 • Multisport karta a benefit program, který můžeš využít na dovolenou, letenky, sport, koncerty... Prostě na to, co tě baví.
 • Pravidelná zpětná vazba na tvojí práci a konzultace s koučem, se kterým můžeš řešit svůj další rozvoj i kariérní směr.

Co bys měl/a splňovat:

 • Dokončil/a jsi magisterské studium nebo jsi v posledním ročníku VŠ.
 • Zajímáš se o oblast daní a chceš se v ní zdokonalit.
 • Česky umíš perfektně, anglicky na úrovni B2 nebo lépe. Němčina je výhodou.
 • Máš smysl pro zodpovědnost a orientaci na detail.

Co dál?

Výběrové řízení běží a zapojit se můžeš právě teď. Stačí, když vyplníš pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Případný nástup můžeme domluvit individuálně podle tvých možností. Rádi se s tebou poznáme. Dostaneš možnost promluvit si přímo s případnými budoucími kolegy a vyptat se tak na to, co tě na práci v PwC zajímá.

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Daně

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Petra Vetríková

Petra Vetríková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika