Volné pozice pro studenty

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Tester finančních modulů v SAP4HANA

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Společnost PwC hledá pro své klienty vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Tester finančních modulů v SAP4HANA. Jedná se o krátkodobý projekt (několik měsíců) na kterém je možné se podílet buď full time, nebo part time 60%-70%.

Hlavním úkolem bude provádění realizace testů finančních modulů v prostředí SAP4HANA ve spolupráci se Senior team leaderem a související podpora.

Pokud pak zvažujete Vaši budoucí kariéru ve finančním oddělení velké společnosti je toto jedinečná šance na zvýšení Vaší příležitosti uspět při budoucím výběrovém řízení!

Požadujeme

 • VŠ vzdělání ekonomického směru, nebo alespoň započaté studium VŠ ekonomického směru
 • Základní znalost účetnictví
 • Znalost Angličtiny na komunikativní úrovni, včetně písemného projevu
 • Uživatelskou znalost MS Windows, Microsoft Office
 • Analytické a logické myšlení, pečlivost a systematičnost
 • Aktivní přístup, komunikativnost, serióznost a schopnost týmové i samostatné práce

Oceníme (avšak není podmínkou):

 • Předchozí zkušenosti s testováním; zkušenost se SAP4HANA finanční moduly

Na co se můžete těšit:

 • Zajímavou práci na mezinárodním projektu s využitím moderních softwarových technologií SAP4HANA
 • Přátelská firemní kultura
 • Zázemí moderní kanceláře v Praze, (po úvodním zaškolení možný částečný home office)

Nabízíme:

 • Práci na Fulltime, nebo Part Time dle dohody
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Možnost částečného home-office
 • Motivující systém odměňování (fix rate, zvláštní odměny za pečlivost, zvláštní odměny za performance)

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Technologie

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Petra Vetríková

Petra Vetríková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika