Volné pozice pro zkušené odborníky

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Mzdový/á účetní - pro interní týmy PwC

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Náplň práce:

 • zpracování základní mzdové agendy pro přibližně 400 interních zaměstnanců (vč. přihlašování, odhlašování zaměstnanců, výstupní doklady, evidenční listy, zúčtování daně z příjmu, evidence dovolených atp.)
 • pravidelná komunikace s orgány státní správy, tj. finančními úřady, úřady sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.
 • spolupráce s účetním oddělením na zajištění přesného a včasného reportingu
 • pravidelná komunikace s česky, případně i anglicky hovořícími zaměstnanci ohledně vedení jejich mzdové agendy
 • práce se systémy KS System, MS Excel a dalšími interními databázovými systémy na zpracování docházky a dovolených

Co je potřeba:

 • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
 • alespoň 3 roky pracovních zkušeností na obdobné pozici, ideálně v mezinárodní společnosti
 • velmi dobrá znalost mzdové a pracovněprávní legislativy
 • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího a dobrá znalost angličtiny
 • uživatelská znalost práce s MS Office (především s MS Excel), znalost KS System výhodou
 • přesnost, diskrétnost, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

 • stabilní prostředí mezinárodní společnosti
 • profesionální a přesto přátelské vztahy
 • systematický profesní rozvoj a vzdělávací systém
 • zajímavé finanční ohodnocení
 • možnost práce formou home office
 • systému volitelných benefitů v podobě Cafeterie
 • pracovní notebook a iPhone samozřejmostí

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Interní služby

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Petra Vetríková

Petra Vetríková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika