Volné pozice pro absolventy

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Konzultant v oddělení účetního poradenství (CMAAS)

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Hledáme nového konzultanta do týmu účetního poradenství. Říkáš si, že vedení účetnictví a bouchání faktur tě neláká? My děláme něco trochu jiného :-) Oficiálně nás všichni znají pod zkratkou CMAAS – Capital Markets, Accounting Advisory and Structuring. Náš tým se zaměřuje zejména na poskytování účetních poradenských služeb pro širokou škálu tuzemských a mezinárodních klientů a podporu auditních týmů zabývajících se komplexními účetními problémy jako jsou třeba fúze a akvizice, vydávání dluhopisů, asistence s konsolidací a přípravou účetních závěrek (často se zaměřením na Mezinárodní standardy účetního výkaznictví IFRS).
Dalším bodem na naší agendě je podpora společností v době, když na svém fungování chtějí/musí něco změnit, např. začlenit se do nové skupiny, zefektivnit proces účetní závěrky, nastavit nový business model apod. Různé transakce a situace, ve kterých se společnost může ocitnout, jsou totiž také spojeny s určitými praktickými změnami ve fungování týmu financí a účetního oddělení. Při našich projektech pak často využíváme moderní technologie, ať už programy jako Alteryx a PowerBI nebo nástroje od externích dodavatelů, které pomáháme klientům implementovat (předchozí znalost není nutná, vše potřebné Tě naučíme).

Koho hledáme a co bys měl/a ideálně splňovat:

Absolvent/ka vysoké školy nebo student/ka posledního ročníku vysoké školy – nejlépe z oboru financí nebo účetnictví

Máš logické myšlení a analytické schopnosti.

Nevadí ti, že tato práce je sezónní. Vyšší nasazení v zimě je odměněno větším volnem v létě.

Počítáš s tím, že na projektech se někdy pracuje v kancelářích klientů, takže budeš vyjíždět i mimo Prahu.

Hovoříš plynně anglicky a nebojíš se tuhle schopnost použít. Další jazyky výhodou.

Co můžeš získat?

Zkušenost z mezinárodní společnosti – PwC je prostředí mnoha kultur a jazyků, aktuálně u nás pracuje přes 200 cizinců 32 národností.

Zajímavou práci s množstvím výzev v kolektivu plném profesionálů, rychlý kariérní růst.

Do 2-3 let mzda přes 50 000 Kč plus placené přesčasy a roční bonus. Reálně si tedy vyděláš daleko víc.

Placené volno 22 dní a den dovolené navíc na konci roku. 3 sick days.

Multisport karta a benefit program, který můžeš využít na dovolenou, letenky, sport, koncerty... Prostě na to, co tě baví.

Dostaneš špičkový Ultrabook a iPhone.

Přátelské prostředí a zábavu po práci (aktivně se po práci účastníme řady sportovních a neformálních akcí).

Podpora dalšího vzdělávání: placená certifikace ACCA, nabídneme ti business skills, digital a mnoho dalších školení a workshopů, abys mohl/a dále rozvíjet své osobní i odborné dovednosti. Platíme technické certifikace i čas, který strávíš jejich studiem.

Podporu zkušenějších kolegů v týmu, včetně buddy systému, abys na to nebyl sám!

Možnost v budoucnu pracovat na zahraniční pobočce PwC.

Pravidelná zpětná vazbana tvojí práci a konzultace s koučem, se kterým můžeš řešit svůj další rozvoj i kariérní směr.

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Audit

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na jeho stránky. Správcem Vašich osobních údajů je taková ze společností PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o., PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o., advokátní kancelář, PricewaterhouseCoopers IT Services, s.r.o., PricewaterhouseCoopers IT Services Limited, odštěpný závod, všechny na adrese Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, která Vámi byla v rámci náborového procesu oslovena. Zobrazit více

Seznam správců:
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o., IČO: 40765521, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o., advokátní kancelář, IČO: 24162019, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers IT Services, s.r.o., IČO: 24182486, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers IT Services Limited, odštěpný závod, IČO: 06075479, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Dora Marholdová

Dora Marholdová

Assurance recruitment (Financial audit and Technology recruitment), PwC Česká republika

Barbora Bradáčová

Barbora Bradáčová

Tax & Legal recruitment, Project Coordinator - Graduate recruitment activities, PwC Česká republika

Petra Vetríková

Petra Vetríková

Advisory recruitment (Consulting and Technology recruitment), PwC Česká republika

Veronika Vyletová

Veronika Vyletová

Internal Services recruitment, PwC Česká republika