Volné pozice pro zkušené odborníky

Týmový hráč umí najít společnou řeč i přes sebevětší rozdíly

Manažer/ka týmu marketingového výzkumu

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě.PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. U nás dostaneš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá business na českém, regionálním i globálním trhu.

Globální průzkum názorů generálních ředitelů CEO Survey, jehož výsledky publikujeme v magazínu Forbes. Mezinárodní B2B výzkumy mapující připravenost českých firem na budoucnost v oblasti finančního řízení, kybernetické bezpečnosti či environmentální agendy. Marketingové analýzy zaměřené na strukturu vlastnictví, srovnání nabídkového portfolia či tržní podíly a výkonnost v odvětvích, jako je finanční sektor, výroba či zdravotnictví. To všechno má na starosti náš research tým, na jehož manažera se už teď těšíme.

Ano, jsme kosmopolitní firma řazená do prestižní Big 4, a jsme na to hrdí. Protože podobně atraktivní projekty děláme jen my. Protože u nás panuje neformální atmosféra a systém zároveň. Protože představujeme stabilitu v moři nejistoty. Netvrdíme, že je to vždy jednoduché, ale to, co se u nás naučíte, je skvělá investice do vaší pracovní cesty.

Co to bude obnášet?

 • Koordinovat zpracování klientských zadání včetně odborné supervize: B2B marketingové výzkumy, tržní analýzy, dotazníková šetření s využitím databází Bisnode, Factiva, Bloomberg apod.
 • Komunikovat s interními klienty (experti z české i zahraničních poboček PwC), společně designovat zadání včetně cílů, struktury dotazníků a reportingu
 • Spolupracovat s ostatními týmy: zejména příprava target listů generovaných ze CRM, kooperace s PR týmem ohledně komunikace, design dotazníků výsledků prostřednictvím grafického studia apod.
 • Dohlížet na monitoring veřejných a firemních zakázek
 • Řídit klíčové projekty: CEO Survey, CFO Insight, Client Feedback apod.
 • Řídit tříčlenný tým research specialistů, popř. externí agentury
 • A firemní klasiku: připravovat prezentace, draftovat objednávky, spravovat rozpočet, psát reporty, udržovat si povědomí o trendech a novinkách;

Ideální match

 • Absolvent VŠ v ČR či zahraničí, ideálně sociologie/ekonomie
 • Manažerská zkušenost s vedením menšího týmu/řízením agentur
 • Minimálně tříletá praxe v oblasti marketingového výzkumu, ať už na straně agentury či zadavatele
 • Velmi dobré komunikační dovednosti včetně schopnosti elegantně zvládnout více klientů najednou
 • Pokročilá znalost prostředí Google Suite, resp. Microsoft Office a firemního CRM
 • Komunikativní znalost anglického jazyka

O co se postaráme my

Realizace: atraktivní pracovní náplň spojená s komunikací inspirativních/trendových témat (od budoucnosti financí přes kybernetickou bezpečnost až po virtuální realitu)

Tým: plný příjemných a inspirativních osobností, s kterými trávíme čas i mimo práci

Rozvoj: vlastní rozpočet na vzdělávání, přístup na kurzy/školení i do edukačních platforem, získávání know-how od zahraničních poboček

Benefity: benefitové body na dovolenou, multisportku, festivaly, kurzy nebo pojištění

Odměna: férově nastavená na danou pozici s růstem adekvátním celkovému výkonu

Vybavení: i-phone, neomezená data, profesionální ultrabook

Technologie: G-suite, MS Office, Salesforce, Power BI

Volný čas: 3 dny sickdays, 1 den vánočního volna navíc

Pracovní nastavení: kombinace práce v kanceláři a home office, rozumná flexibilita

Slevy: na auto, elektroniku, sportovní vybavení apod.

Lokalita: Hvězdova 1734/2c, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Oddělení služeb: Interní služby

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o..

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na jeho stránky. Správcem Vašich osobních údajů je taková ze společností PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o., PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o., advokátní kancelář, PricewaterhouseCoopers IT Services, s.r.o., PricewaterhouseCoopers IT Services Limited, odštěpný závod, všechny na adrese Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00, Praha 4, která Vámi byla v rámci náborového procesu oslovena. Zobrazit více

Seznam správců:
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., IČO: 61063029, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o., IČO: 40765521, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o., advokátní kancelář, IČO: 24162019, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers IT Services, s.r.o., IČO: 24182486, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4
PricewaterhouseCoopers IT Services Limited, odštěpný závod, IČO: 06075479, Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Více informací na: Privacy statement / Ochrana osobních údajů - https://www.pwc.com/cz/cs/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakty

Karolína Adámková

Karolína Adámková

Internal Firm Services recruitment